úterý 13. dubna 2021

ČESKÝ NÁROD ZEŠÍLEL... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč se rodiče zřekli svých dětí a vydali je do rukou psychopatů?! 

Žijeme v hodně divné době. Znovu jsem si to uvědomil ve chvíli, kdy jsem si přečetl výzvu paní Aleny Hadravové, aby se rodiče přestali bát a bojovali za své děti, na nichž je státem prováděn barbarský experiment s názvem „povinný antigenní test“ (https://www.facebook.com/detskaakademiemadlenka/posts/3526835204304288). Paní Alena je statečná žena, i když vlastně nic mimořádného neudělala. Za normálních okolností je totiž naprosto samozřejmé, že rodiče brání své děti před těmi, kdo by jim chtěli ublížit. To, že většina rodičů se dnes bez reptání podrobuje státní zvůli a maminka, která se jí vzepře, je za hrdinku, svědčí o tom, že už v normálních poměrech nežijeme. Společnost, kde rodiče potlačí přirozený mateřský a otcovský instinkt, zradí své děti a rezignují na jejich ochranu (a tím se jich fakticky zříkají), nezadržitelně směřuje k morálnímu kolapsu s těžko odhadnutelnými důsledky.

Jistě, nejsou to jen rodiče. Stejnou zbabělost projevují i zřizovatelé a ředitelé škol, kteří mnohdy považují direktivy vlády za nesmyslné a protiústavní, ale ohánějí se tím, že je musí dodržovat. Není to přitom zas tak dlouho, co se obžalovaní před soudem hájili tím, že pouze plnili rozkazy...

Pokud se snad jednou dožijeme šťastnějších dob (i když v to moc nevěřím), 12. duben, kdy se s těmito hanebnými pokusy na dětech začalo, se prohlásí za Den národní ostudy. Lidé se budou nevěřícně ptát (podobně jako to dnes činíme např. v souvislosti s hrůzami nacismu), jak k něčemu tak zrůdnému vůbec mohlo dojít, proč nikdo neprotestoval a všichni mlčeli?!

Dnes se bohužel neptá nikdo. Český národ totiž zešílel... 

https://www.zdraveforum.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat